O Nas - Tradycyjna Azjatycka Medycyna
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive
 

O Nas

Poznaj nas lepiej!
任务
Misja

Propagujemy informacje związane z medycyną wschodu, kulturą azjatycką i ciekawymi zagadnieniami z pokrewnych tematów. Robiąc to, zawsze staramy się utrzymywać atrakcyjną i prostą formę, aby wiedza była łatwa do przyswojenia – dla każdego, kto tego chce.  Kreujemy środowisko sprzyjające trosce o zdrowie.

哲学
Filozofia

Zależy na przejrzystości naszej misji i jasno wyznaczonych celach do których dążymy przy zachowaniu najwyższych standardów współpracy zarówno w zespole jak i z naszymi partnerami. Nasz wspólny sukces budujemy w oparciu o proste rozwiązania i dialog z otoczeniem.

战略
Strategia i cele

Nadrzędnym celem naszej działalności jest wydobycie najcenniejszych dla ludzkości zasobów, metod i tradycyjnych technik utrzymania zdrowia, pozostawionych przez pełny dorobek cywilizacji Dalekiego Wschodu oraz dzielenie się zdobytym doświadczeniem z zainteresowanymi! Jesteśmy gotowi na współpracę z indywidualnym podejściem do każdego projektu.

team_image
Redakcja

Piotr Krasnodebski

Inicjator projektu i entuzjasta Kultury Dalekiego Wschodu. Amator zdrowego żywienia i pasjonat wszystkiego co odmienne od zachodnich trendów. Nieugięty poszukiwacz nieoczywistych rozwiązań.

team_image
Redakcja

Paweł Żurakowski

Współtwórca projektu zafascynowany filozofią wschodu i praktykujący medytację buddyjską. Miłośnik muzyki słuchanej z płyt winylowych. Wolne chwile spędza na łonie natury.

team_image
Redakcja

Rafał Strzelecki

Współtwórca projektu azjatyckamedycyna.pl. Zwolennik wyboru naturalnych rozwiązań, opartych na wieloletniej wiedzy kultur wschodnich. Hobbysta ceremonialnego picia herbaty.

team_image
Redakcja

Aleksander Kosiński

Zwolennik medycyny niekonwencjonalnej, ceniący wolność i życie w zgodzie z naturą. Propaguje naturalne metody wzmacniania systemu odpornościowego i ideę codziennej troski o własne zdrowie.

Kim jesteśmy?

Nasz świat to lepsze jutro dla nas i kolejnych pokoleń, pełne zdrowych i świadomych ludzi! Jesteśmy młodzi i chcemy zmieniać świat w lepsze miejsce do bycia. Proponujemy wszystkim solidną dawkę wiedzy, motywacji i inspiracji zaczerpniętych z najstarszego systemu technik utrzymania zdrowia (Tradycyjnej Medycyny Azjatyckiej) będących wsparciem lub alternatywą dla tradycyjnej medycyny farmakologicznej. Jako azjatyckamedycyna.pl z entuzjazmem oraz pasją dzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniami, przekazując naszym czytelnikom codzienną porcję energii do zdrowego, lepszego życia.

Artykuły 0

Zdjęcia i filmy0

Inspiracje i motywacja0

Zdrowie to stan pełnego dobrobytu fizycznego, psychicznego i społecznego, a nie tylko brak choroby lub zniedołężnienia. ~ Światowa Organizacja Zdrowia, 1948