Łyk słońca na każdą pogodę! Soki potrafią czynić cuda bardziej niż owoce. Sam sprawdź! - Tradycyjna Azjatycka Medycyna
Soki dostarczają dodatkową ilość błonnika, a zwłaszcza spore ilości świeżego budulca z naturalnych owoców i warzyw. Na 1 litr soku wyciskanego w wyciskarce potrzeba ok. 1,5-2 kg surowca. Czy łatwo jest zjeść 1,5 kg marchewek lub jabłek? Wypić warzywa jest dużo szybciej i efektywniej niż je zjeść.
soki, energia, fit, zdrowie, słońce
22630
post-template-default,single,single-post,postid-22630,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive

Łyk słońca na każdą pogodę! Soki potrafią czynić cuda bardziej niż owoce. Sam sprawdź!


Naładuj zdrowiem akumulatory, ogranicz suplementy, postaw na świeży jabłkowy sok! Zaganiana w pracy, opiekuńcza w domu, ambitnie realizująca życiowe cele – kiedy czasu jest mało, często zapominamy zadbać o siebie. Trzeba jednak pamiętać, że aby korzystać z życia na pełnych obrotach i prawdziwie cieszyć się tym, co świat ma do zaoferowania, musimy zadbać o swoją wewnętrzną energię. Ważna jest zarówno regenerująca pasja, która nakręca do działania, jak i dieta pełna życiodajnych składników.

SIŁA ZDROWIA SKONDENSOWANA W BUTELCE

Jesteś na diecie i obawiasz się owocowych kalorii? Pamiętaj, że węglowodany są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania metabolizmu. Nadmierna restrykcja kalorii przynosi odwrotny efekt. Zamiast nakręcać metabolizm, zmuszasz organizm do tego, by przeszedł na bezpieczne – wolniejsze obroty. Czerpiąc kalorie z odpowiednich źródeł, dostarczysz sobie niezbędnych witalnie wartości.

Jedno średnie jabłko dostarcza zaledwie około 90 kcal, a szklanka soku jabłkowego około 100 kcal. W nawale zadań i obowiązków warto sięgnąć po soki owocowe i warzywne z oferty firmy Victoria Cymes. Soki polecane są nie tylko jako przekąska pomiędzy posiłkami lub dodatek do obiadu czy śniadania, ale potreningowe uzupełnienie odżywczych wartości.

 

Świeże soki – z uwagi na swój krótki termin przydatności do spożycia – to naturalna moc zdrowia w butelce. Soki te nie są poddawane pasteryzacji, a więc podczas procesu technologicznego nie dochodzi do utraty cennych substancji.

Smak jabłkowy soku firmy Cymes dostarczy naturalnej rześkości, a zwłaszcza energii do wymagających działań. Świeżym sokiem jabłkowym, który nie zawiera konserwantów  wzbogacisz swoją dietę o niezbędne i naturalne składniki: witaminę C, A, E, potas oraz zdrowe kwasy. Jabłka to także bogactwo antyoksydantów. Hamują działanie wolnych rodników, oczyszczają organizm z toksyn oraz wzmacniają układ immunologiczny.

NAWADNIANIE ŹRÓDŁEM RADOŚCI

Wybierasz się na fitness albo wieczorny jogging? Przed treningiem pamiętaj o odpowiednim spożyciu płynów! Dobre nawodnienie organizmu to gwarancja prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych. Dlatego ok. 30 minut przed rozpoczęciem zajęć na fitnessowej sali należy spożyć około 400 ml płynu.

Podczas wysiłku, pocąc się, tracisz wiele składników mineralnych potrzebnych do pracy mięśni. Dlatego też woda, napoje izotoniczne oraz świeże soki są niezbędne zwłaszcza po zakończeniu wysiłku. Magnez, sód oraz potas – zawarty w świeżym soku jabłkowym Cymes – zabezpieczą mięśnie przed pojawieniem się nieprzyjemnych skurczy. Pijąc świeże soki skutecznie ugasisz pragnienie, utrzymasz wodę w organizmie oraz uzupełnisz składniki mineralne i smaczne węglowodany.

BŁONNIK

Błonnik pokarmowy, zwany przez specjalistów włóknem pokarmowym, to grupa związków składających się na elementy, które budują rośliny. Jedząc owoce, warzywa, nasiona czy otręby – spożywamy błonnik. W przeciwieństwie do innych pokarmów – cukrów, tłuszczy i białek, błonnik nie jest trawiony przez organizm. Codzienne, regularne przyjmowanie błonnika, ma bardzo korzystne działanie zarówno dla naszego zdrowia jak i sylwetki.

Dlatego warto wzbogacić dietę o świeże soki, a jeśli nie ma czasu na ich robienie w domu, sięgnąć po świeże soki Cymes.

Soki dostarczają dodatkową ilość błonnika, a zwłaszcza spore ilości świeżego budulca z naturalnych owoców i warzyw. Na 1 litr soku wyciskanego w wyciskarce potrzeba ok. 1,5-2 kg surowca. Czy łatwo jest zjeść 1,5 kg marchewek lub jabłek? Wypić warzywa jest dużo szybciej i efektywniej niż je zjeść. Sięgając po 250ml buteleczkę świeżo przygotowanego soku firmy Cymes oszczędzamy nie tylko czas na przygotowanie eliksiru jabłkowych wartości, ale też siły organizmu wykorzystywane w procesie trawiennym. Soki wchłaniane są znacznie szybciej, a oszczędzoną energię możesz szybko spożytkować do codziennej pracy i czerpania radości z dnia!

Dbając o harmonię własnego organizmu warto postawić na to, co naturalne. Świeży jabłkowy łyk słońca na każdą pogodę – by czerpać radość z pasji i obudzić zakorzenione w nas moce.


No Comments

Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.