Graviola - naturalny sposób na nowotwór? - Tradycyjna Azjatycka Medycyna
Graviola jest niezwykle ciekawą rośliną, występującą głównie w Ameryce Środkowej i Południowej. W medycynie naturalnej wykorzystuje się każdą część tej rośliny - liście, owoce, korę. W czym tkwi tajemnica tej zagadkowej rośliny? Czy w przyszłości będziemy mogli bardziej skorzystać z jej właściwości, niż obecnie?
graviola, nowotwór, naturalne metody leczenie nowotworów
22174
post-template-default,single,single-post,postid-22174,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive

Graviola – naturalny sposób na nowotwór?


Graviola jest ekscytującą alternatywą we wsparciu leczenia nowotworów. Jej właściwości lecznicze zostały dostrzeżone wieki temu przez rdzennych mieszkańców Amazonii. Badania nad graviolą trwają od 1940 roku, a wiele z nich jest wciąż kontynuowanych przez uniwersytety medyczne w celu dalszego odgrywania niezwykłej mocy tej cudownej rośliny.

Potencjał antynowotworowy

Graviola zawiera wiele aktywnych związków i substancji chemicznych, które mają liczne właściwości lecznicze; jednym z nich jest są związki fitochemiczne zwane annonaceous acetogeniny które są głównym zainteresowaniem badaczy. Niektóre badania potwierdziły, że związki te mają silne właściwości przeciwnowotworowe i wykazują selektywne właściwości toksyczne wobec komórek nowotworowych. Inne badania kliniczne wykazały również potężne przeciwwirusowe właściwości tych związków.

Ostatnie badania wykazały, że naturalne związki zawarte w gravioli – acetogeniny – mają doskonałe właściwości do hamowania procesów enzymatycznych, które są obecne w błonach komórek nowotworowych. Dzięki temu działanie związków gravioli jest toksyczne dla komórek nowotworowych i nie tworzy toksyczność u zdrowych komórek.

Graviola nadal jest interesującym przedmiotem badań, w związku z czym istnieje nadzieja że w nadchodzących latach jej potencjał do leczenia poważnych schorzeń zostanie szerzej wykorzystany. Suplementy zawierające graviolę są łatwo dostępne zarówno w sklepach zielarsko-medycznych, jak i w Internecie. Dzięki ich stosowaniu można w prosty sposób zadbać o utrzymanie stanu zdrowia na optymalnym poziomie..

Zespół azjatyckamedycyna.pl po weryfikacji produktów zawierających graviolę na polskim rynku zdecydował się na przyznanie rekomendacji produktowi Graviola Premium™ marki Yango. Rekomendacja została przyznana w związku z cechami produktu:

  • rolę składnika aktywnego pełnią w 100% sproszkowane liście gravioli
  • wysoka dobowa dawka gravioli – 1050 mg
  • wydajne opakowanie o zawartości 120 kapsułek
  • kraj pochodzenia: Peru
  • kapsułki przyjazne wegetarianom i weganom – z celulozy roślinnej

No Comments

Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.