Dlaczego Chiny są ciekawe - czyli Projekt Hefajstos - Tradycyjna Azjatycka Medycyna
Dla niektórych Chiny są wielką zagadką, dla innych wymarzonym miejscem podróży życia, a dla Marka - czyli twórcy Projektu Hefajstos - są codziennością. Sam o sobie pisze: "Nazywam się Marek i mieszkam w Chinach. Projekt Hefajstos to moje spojrzenie na codzienne życie w tym niecodziennym kraju.".
Podróż do Chin, Podróżowanie po Chinach, Co jest ciekawego w Chinach
23057
post-template-default,single,single-post,postid-23057,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive

Dlaczego Chiny są ciekawe – czyli Projekt Hefajstos


Dla niektórych Chiny są wielką zagadką, dla innych wymarzonym miejscem podróży życia, a dla Marka – czyli twórcy Projektu Hefajstos – są codziennością. Sam o sobie pisze: „Nazywam się Marek i mieszkam w Chinach. Projekt Hefajstos to moje spojrzenie na codzienne życie w tym niecodziennym kraju.”.

Podróż do Chin dla wielu osób jest nieosiągalna z różnych względów, jednak dzięki takim osobom jak Marek, jesteśmy w stanie bliżej poznać nieznane i być może odnaleźć najbliższą destynację naszej podróży. W ramach jednego z filmów możemy  zobaczyć wyprawę na Górę Emei Shan, czyli w rejony, gdzie możemy obcować z przepiękną naturą i niecodziennymi widokami. Chcielibyście przeżyć taką przygodę?

Zdjęcie i film: Projekt Hefajstos – Marek Dobrowolski


No Comments

Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.