5 produktów, które są doskonałymi afrodyzjakami mimo, że o tym nie wiesz! - Tradycyjna Azjatycka Medycyna
Natura ma sporo do zaoferowania także w dziedzinie afrodyzjaków. Poznaj 5 produktów znacząco wpływających na Twoją dobrą kondycję.
afrodyzjaki, natura, naturalne afrodyzjaki, mango, figi, płatki róż, ciemna czekolada, olej kokosowy
22190
post-template-default,single,single-post,postid-22190,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive

5 produktów, które są doskonałymi afrodyzjakami mimo, że o tym nie wiesz!


Nie jest tajemnicą iż to co jemy ma ogromny wpływ na nasze życie seksualne. Ostatecznie rozbija się przecież o energię jaką przynosi nam żywność. Z punktu widzenia joginów, wszystkie pokarmy niosą za sobą odpowiednie właściwości. Niektóre produkty zostały stworzone tak by celowo zwiększyć przyrost hormonów odpowiedzialnych za nasze zdrowie seksualne. Oto pięć produktów, które spełniają kryterium silnych afrodyzjaków naturalnych:

  1. Mango

Jogini traktują ten owoc jako święty dar bezpośrednio z nieba. Żaden inny owoc nie dostarcza tak intensywnego, słodkiego, perfumowanego i odurzającego smaku. Do owocu możesz dodać chilli by wzmocnić doznania smakowe.

  1. Figi

To owoc pochodzący z mitologii, wsławiony dzięki Persefonie (córce Zeusa). Najlepsze będą świeże owoce zdobyte z drzewa w momencie pełnej dojrzałości.

  1. Płatki róż

Przez tysiące lat płatki róży były wykorzystywane przez kochanków na całym świecie. W ajurwedzie wykorzystywane są jako remedium pielęgnowania romansu. Idealnie nadadzą się też do dekoracji kąpieli bądź łóżka.

  1. Ciemna czekolada

Znany od wieków afrodyzjak o doskonałym smaku. Czekolada doskonale poprawia przepływ krwi w organizmie i wrażenia zmysłowe. Stosuj regularnie i odkryj jej prawdziwą moc.

  1. Olej kokosowy

W ajurwedzie olej kokosowy stosuje się by utrzymać skórę i stawy bardziej elastycznymi. Najbardziej zmysłowy ze wszystkich naturalnych olejów dzięki odurzającemu aromatowi często wykorzystywany jest do masażu ciała.

Wypróbuj wszystkie naturalne afrodyzjaki i sprawdź, który okaże się dla Ciebie najskuteczniejszy.


No Comments

Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.