11 sposobów na nawiązanie relacji z innymi niezależnie od miejsca w którym jesteś - Tradycyjna Azjatycka Medycyna
To niewiarygodne jak za pomocą 11 wskazówek będziesz w stanie poznać kogokolwiek zechcesz, bez względu na miejsce czy obowiązujący język. Sprawdź jak skutecznie rozmawiać z ludźmi aby być przez nich słuchanym i jak zwiększyć grono Twoich znajomych o samych interesujących ludzi.
relacje, pozytywne myślenie, nastawienie, przyjaciele, nawiązywanie relacji,
22199
post-template-default,single,single-post,postid-22199,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive

11 sposobów na nawiązanie relacji z innymi niezależnie od miejsca w którym jesteś


Nasze relacje z innymi mają spore znacznie. Prawdziwe, trwałe relacje sprawiają, że nasze życie jest bardziej atrakcyjne dla innych i dla nas samych.

Jako istoty ludzkie jesteśmy biologicznie zaprogramowani do budowania relacji i budowania naszej obecności w społecznościach, np. w celu wymiany doświadczeń. Dla niektórych taką społecznością będzie grono rodzinne i  przyjaciele dla innych osoby które często spotykamy w codziennym życiu.

Dla większości z nas, żyjących we współczesnym świecie, nasze plamię składa się z ludzi, z którymi łączą nas wspólne zainteresowania, pasje i ogólny światopogląd. Na głębszym poziomie psychologicznym, sensowne relacje z innymi sprawiają, że czujemy się częścią czegoś większego od nas samych i naszej indywidualnej historii. Poczucie przynależności i akceptacji przez społeczność to elementarne potrzeby każdego zdrowego człowieka. Zastanawiałeś się jednak jak możesz rozszerzyć swój pryzmat patrzenia na świat? Wystarczy, że poznasz odmiennych od Ciebie ludzi utożsamiających inną kulturę i zwyczaje. Już dziś postaraj się poznać kogoś nowego, kto odświeży Twoje spojrzenie na wiele spraw i wprowadzi nową energię! Oto 11 sposobów na nawiązanie relacji z innymi ludźmi niezależnie od przestrzeni i okoliczności:

 1. Uwierz, że jesteś dokładnie tam gdzie powinniśmy być.

Pierwszym korkiem do poznania nowych ludzi wokół Ciebie jest akceptacja i zrozumienie przestrzeni w której aktualnie się znajdujesz. Takie podejście stworzy poczucie życzliwości  i otwartości do innych, które szybko przyciągnie nowych znajomych wprost do Ciebie.

 1. Odłącz się od telefonu / laptopa / technologii.

Nic bardziej nie manifestuje Twojej ignorancji dla otoczenia niż ciągłe przewijanie treści na telefonie bądź ciągłe bycie online bez względu na okoliczności. Technologia i social media mogą spowodować emocjonalne i psychiczne zaburzenie w poznawaniu innych ludzi wokół Ciebie. Wyłącz wszystkie urządzenia wokół Ciebie aby skupić się na tym gdzie jesteś tu i teraz.

 1. Bądź ciekawy/a ludzi!

Będąc autentycznie zainteresowanym/ą innymi przyciągasz ich uwagę. Wzajemne zainteresowanie pojawia się bardzo szybko, jeśli przełamiesz lody i zainicjujesz kontakt. To działa z wielką mocą, sprawdź.

 1. Zrób mały rekonesans i wyjdź do ludzi.

Nawet jeśli nie masz wielkiej ochoty na opuszczanie swojej „bezpiecznej sfery” przełam się i wyjdź do lokalnych miejsc uczęszczanych przez innych. Czasami wystarczy jedynie Twoja fizyczna obecność by wziąć udział w niesamowitej serii zdarzeń. Pamiętaj, że dobra energia przyciąga pozytywnych ludzi!

 1. Nawiąż kontakt wzrokowy

Kiedy jesteśmy zmęczeni nasze ciała manifestują to w wyraźny sposób. I przeciwnie, gdy mamy sporo energii i ochotę na poznanie kogoś nowego wystarczy krótka wymiana spojrzeń. Przytrzymaj komuś drzwi, okaż życzliwość i uśmiechnij się nawiązując kontakt wzrokowy, a świat odwzajemni Ci tym samym.

 1. Bądź aktywny/a!

Uprawiaj sporty, szukaj miejsc gdzie możesz spotkać podobnych sobie. Wspólnie spędzony aktywnie czas z innymi sprzyja budowaniu trwałych relacji (co ciekawe – zwłaszcza współzawodnictwo i rywalizacja). Także gry i zabawy zespołowe.

 1. Spędź czas z dala od swojego partnera lub kogoś kogo już znasz.

Poznawanie nowych ludzi ostatecznie wzmacnia obecne relacje (oraz zwiększa szanse na rozpoczęcie nowych, ciekawych relacji w nowym miejscu). Nie bój się wyjść samotnie, szybko znajdziesz odpowiednie towarzystwo jeśli tylko tego chcesz.

 1. Spróbuj nowego hobby.

Jedną z najbardziej wyzwoleńczych rzeczy w nowych miejscach jest to, że można skupić się na przymierzaniu wszystkich części Was, które nie zostały jeszcze opracowane i uczynić z nich nową część siebie. Czy próbowaliście kiedyś tańczyć Salsę tam gdzie się narodziła (czyli na Karaibach)? W każdym miejscu na ziemi jest masa aktywności, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Z pewnością znajdziesz też tam podobnych sobie entuzjastów nowych pasji, z którymi łatwo zbudować relację.

 1. Wolontariat.

Jednym z najlepszych sposobów, aby poczuć solidarność z innymi ludźmi i nawiązać ciekawe relacje jest służenie innym, bardziej potrzebującym. Poświęć swój czas i energię dla ludzi, którzy nigdy nie zapomną Twojego poświęcenia, a z pewnością zyskasz wiele nowych przyjaźni.

 1. Bądź hojny/a w obdarzaniu innych Twoim czasem.

Nie śpiesz się i nie planuj wszystkiego na sztywno. Bądź elastyczny względem nadchodzących zdarzeń. Naucz się doceniać każdą chwilę jaką poświęcają Ci inni i odwzajemnij to z uśmiechem na twarzy. Czasem niepozorna rozmowa na ulicy może przerodzić się wielogodzinną serię interesujących zdarzeń i życiowych lekcji.

 1. Bądź cierpliwy/a.

Potrzeba sporo czasu aż obcy staną się częścią Twojego plemienia. Cierpliwość to cenna umiejętność, która wynagrodzi Ci wytrwałość jeśli tylko dasz jej na to szansę. Niech czas pracuje dla Ciebie czyniąc Twoje życie pełnym spełniania i przyjaciół, na których naprawdę zasługujesz.


No Comments

Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.